titul2

Znáte to, nadbytečný nábytek, který překáží. Nábytek, který se stal nadbytečným a lze jej považovat za harampádí – zvláště pokud je třeba ho odvézt z bytu v patře – působí docela potíže a nemůžete ho jen tak vyhodit na ulici. Co s tím?

Vyklizení bytu

S námi se dají všechny nepříjemnosti s vynesením a s převozem – odvozem nábytku jednoduše vyřešit. Od malé poličky až po celý byt vyklidíme a uklidíme. I u obrovských kusů nábytku. U monumentálních skříní je i jejich stěhování vážnou fyzickou zátěží, ale my jsme zvyklý na vše. A vy aniž byste museli pohnout malíčkem. Až na těch pár vteřin „práce“ spojených s telefonováním nebo objednávkou online.

Vyklízení bytu velké i těžké kusy

Velkorozměrový nábytek, zvláště pokud již vstoupil do věku Metuzaléma, je navržen tak, že je obtížné nebo nemožné jej dokonce rozebrat. Naši kolegové s mnohaletými zkušenostmi s lehkostí a flexibilně vyřeší všechny související potíže.

Vyklízení bytu rychle

Přesvědčte se sami, zbavte se svého nadbytečného, ​​nepoužitého, obřího nábytku pomocí naší odborné pomoci. Stačí zavolat, či poslat on-line poptávku a my se s vámi okamžitě spojíme a domluvíme rychle vyklizení bytu.

 

 

 

Vyklízení od A do Z. Kompletní servis!